XXVIII edycja KHLPN. 1! kolejka.
niedziela, 11 lutego 2018 16:30

logo khlpn male

Za nami 11 kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, w której zespoły zajmujące czołowe pozycje solidarnie wygrywały swoje mecze.

 

 

 

 

 

Dwie pierwsze drużyny: Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy oraz Markbud Grzybno są już pewne miejsc medalowych na koniec rozgrywek. Nie wiemy jeszcze jakiego koloru będą to medale. O tym prawdopodobnie zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy tymi drużynami, który jest zaplanowany w ostatniej kolejce. W tej serii spotkań lider Kwiaciarnia Zaremba pokonał , 6-3 a mający punkt straty wicelider Markbud Kartuzy pokonał FC II Kartuzy 9-0.

Trzeci w tabeli Elwoz Szklana podejmował  zespół ABA-Sport.pl czyli zespół, który wcześniej zanotował serię czterech zwycięskich spotkań. I tą serię Elwoz rywalowi przerwał zwyciężając 4-1. Zdobyte punkty drużyny ze Szklanej pozwoliły zwiększyć przewagę do 3 oczek nad czwartym w tabeli Markazem Kartuzy, który podejmował sąsiada w tabel,i a więc piąty w klasyfikacji Amator Junior Kiełpino. Mimo wielu okazji, żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa i mecz zakończył się remisem 2-2.

Coraz lepiej w lidze radzi sobie CUBE Kartuzy. Tym razem CUBE wysoko, bo aż 9-0 pokonał ATUT Kartuzy. Na koniec Krzewi Róg Garcz pokonał Chłodnię Kartuzy 12-3.

W tej kolejce pauzował Gaz Rom.