XXVIII edycja KHLPN. 10 kolejka.
niedziela, 04 lutego 2018 20:52

logo khlpn male

Rozgrywki Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wkraczają w decydująca fazę. Właśnie zakończyła się 10 seria spotkań, w której nie zabrakło zaciętych meczów oraz niespodzianek.

 

 

 

 

 

Największym zaskoczeniem tej kolejki jest strata punktów lidera tabeli. Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która była zdecydowanym faworytem w meczu z CUBE Kartuzy musiała zadowolić się podziałem punktów. Ambitna postawa zawodników CUBE spowodowała, że mecz zakończył się remisem 4-4.

Również remisem ale tym razem 1-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy zespołami Gaz Rom i Słońce Kartuzy. Żadna z drużyn nie może być z tego wyniku zadowolona. Słońce ma już tylko matematyczne szanse na medale. Komplet punktów dla Gaz Romu mógł dać tej drużynie awans na czwarte miejsce w tabeli i bezpośrednią walkę o miejsce w pierwszej trójce na koniec rozgrywek.    

Niespodziewaną porażkę Kwiaciarni Zaremba wykorzystał Markbud Grzybno, który po zwycięstwie 9-3 nad zespołem Krzewy Róg Garcz umocnił się na pozycji wicelidera i ma już tylko punkt straty do lidera.

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy w ostatnich tygodniach drużyna ABA-Sport.pl. Tym razem w zaciętym spotkaniu piłkarze tej drużyny pokonali Markaz Kartuzy 4-3. W ostatnim spotkaniu tej kolejki Atut Kartuzy zwyciężył Chłodnię Kartuzy 14-2