XXVIII edycja KHLPN. Kwiaciarnia Zaremba umacnia się na pozycji lidera.
niedziela, 21 stycznia 2018 20:00

logo khlpn male

Za nami 8 kolejka KHLPN.

Liderem pozostaje Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy, która w dzisiejszym spotkaniu z Chłodnią Kartuzy zdobyła aż 25 bramek nie tracąc żadnej.

 

 

 

 

 

Kwiaciarnia ma już 3 punkty przewagi na drugim zespołem w tabeli. Nie jest nim FC II Kartuzy, czego raczej przed tą kolejką wszyscy się spodziewali, a Markbud Grzybno, który po ciężkim boju zwyciężył Atut Kartuzy 4-2.

Wspomniany wcześniej FC II Kartuzy niespodziewanie uległ drużynie ABA-Sport.pl 7-2. Trzeba powiedzieć, że wynik tego meczu odzwierciedla to co działo się na boisku i nie był dziełem przypadku.

 Bardzo ważne punkty zdobył Elwoz Szklana, który pokonał Markaz Kartuzy 5-1. Elwoz awansował na 4 pozycję w tabeli i może nadal realnie myśleć o miejscu „na pudle”. Natomiast Markaz gra w kratkę. Zwycięstwa przeplata z porażkami, a bez ustabilizowanej formy raczej nie ma co myśleć o pozycjach medalowych na zakończenie rozgrywek.

W górę tabeli wspina się Amator Junior Kiełpino, który tym razem pokonał Krzewi Róg Garcz 7-3. Jednak najbardziej zacięty przebieg miało spotkanie Gaz RomCube Kartuzy. Po 40 minutach gry nie udało się wyłonić zwycięzcy i mecz zakończył się wynikiem 4-4.

Następna kolejka już za tydzień. Zapraszamy.