KHLPN. 11/12 kolejka.
niedziela, 05 lutego 2017 19:25

logo khlpn male

Sporo emocji przyniosła miniona kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W rozgrywkach nie ma już drużyn bez dorobku punktowego tak samo jak nie ma drużyn z kompletem punktów.

 

 

 

 

W I lidze pierwsze punkty stracił New Look Kartuzy, który już w poprzedniej kolejce zapewnił sobie 1 miejsce w tabeli. Po wyrównanym meczu zremisował z Markbudem Grzybno 3:3. Równie zacięty pojedynek stoczyły zespoły Syldar Kiełpino i Zbrójstal Kartuzy. Zbrójstal w tym meczu prowadził już 3:0, jednak determinacja zawodników z Kiełpina pozwoliła na wyrównanie do stanu 3:3. Bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej sekundzie meczu zdobył Bartłomiej Stencel dzięki czemu Zbrójstal zwyciężył i awansował na 3 miejsce w tabeli. Elus Kartuzy wysoko pokonał Elwoz Szklana 16:2. Dziesięć bramek w tym spotkaniu zdobył Jan Przybyszewski, co pozwoliło mu umocnić się na pierwszym miejscu w klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika.
W II lidze pierwsze punkty zdobył zespół Usługi Stolarskie Grzybno, który pokonał Gaz-Rom 8:7. Lider Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy zwyciężyła Cube Kartuzy 12:6. Zwycięstwo odniósł też wicelider Markbud II Grzybno, który pokonał Atut 5:3. Sporo emocji przyniosło spotkanie sąsiadów w tabeli walczących o medale. Trzeci w tabeli Krzewi Róg/Europak Garcz - podejmował czwarte Słońce Kartuzy. Mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla drużyny z Kartuz, która niweluje tym samym dystans do drużyny z Garcza do 1 punktu.
Najbliższa kolejka odbędzie się za tydzień, tj. 12 lutego od godz. 10.00. Zapraszamy.