KHLPN. 9 kolejka.
niedziela, 22 stycznia 2017 19:05

logo khlpn male

W 1 lidze prowadzący w tabeli New Look Kartuzy zwiększył przewagę nad drugim Elusem Kartuzy.

Stało się tak za sprawą zwycięstwa nad  Zbrójstalęm, który mimo ambitnej postawy (do przerwy 2-2), nie zdołał odebrać punktów liderowi. W drugiej części meczu New Look zdobył cztery bramki, na które Zbrójstal odpowiedział tylko raz. Tymczasem za plecami lidera trwa zacięta walka o kolejne pozycje. Wspomniany wcześniej wicelider - Elus Kartuzy, uległ zajmującemu 3 miejsce w tabeli Markbudowi Grzybno  9-3. Punkty zdobył również czwarty w tabeli Syldar Kiełpino, który pokonał Elwoz Szklana 11-5.

W drugiej lidze zwycięstwa odniosły dwie czołowe drużyny. Markbud 2 Grzybno pokonał Słońce Kartuzy 8-3 i nadal utrzymuje 1 miejsce w tabeli. Ważne zwycięstwo odniósł wicelider Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która  zwyciężył innego kandydata kandydata do miejsca medalowego - Krzewi Róg/Europak Garcz 6-5. Do bezpośredniej walki o medale włącza się również Atut Kartuzy, który pokonał Gaz Rom 3-2. Kolejne punkty do swojego dorobku dopisuje CUBE Kartuzy, który pokonał Usługi Stolarskie Grzybno 2-5.    

W najbliższą sobotę o godzinie 16.30 10 kolejkę rozpoczną drużyny 1 ligi. Natomiast w niedzielę odbędzie się pełna kolejka dla 1 i 2 ligi . Zapraszamy.