KHLPN. 4/5 kolejka.
poniedziałek, 19 grudnia 2016 07:31

logo khlpn male

W weekend zespoły startujące w rozgrywkach Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej rozegrały dwie pełne kolejki, kończąc tym samym wzmagania w tym roku kalendarzowym.

 

 

 

 

W 1 lidze komplet zwycięstw odniósł New Look Kartuzy, który w sobotę pokonał Zbrójstal Kartuzy 4-1, a w niedzielę zwyciężył Elus Kartuzy 6-2. Tym samym New Look ma już 6 punktów przewagi nad pozostałymi zespołami. Komplet punktów zdobył również Syldar Kiełpino dzięki czemu awansował na 3 miejsce w tabeli. Te dwie ekipy mogą zaliczyć weekend do udanych. W zgoła odmiennych nastrojach są zapewne piłkarze Markbudu, którzy przegrali oba swoje mecze zaplanowane na ten weekend. Najpierw w sobotę ulegli Elusowi 4-5 mimo że wygrywali 4-0, a w niedzielę musieli uznać wyższość piłkarzy Syldar Kiełpino. W tym meczu Markbud również wygrywał 3-0 jednak nie potrafił utrzymać zwycięstwa do końca meczu. Jedyną drużyną w 1 lidze bez punktów jest Elwoz Szklana.
W 2 lidze pierwszą porażkę zanotowała ekipa Markbud II Grzybno, którą pokonała Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy. Obie ekipy z dorobkiem 12 punktów znajdują się w czołówce 2 ligi. Tuż za nimi plasuje się Krzewi Róg/Europak Garcz, który po nienajlepszym początku sezonu złapał właściwy rytm i gra coraz lepiej.
Przed piłkarzami KHLPN przerwa świąteczno-noworoczna. Następna kolejka KHLPN odbędzie się 6 stycznia 2017.