XXVII KHLPN - 3 kolejka.
niedziela, 11 grudnia 2016 17:32

logo khlpn male

Za nami 3 kolejka rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

 

 

 

 

 

W 1 lidze wydarzeniem kolejki jest zwycięstwo Syldaru Kiełpino nad obrońcą tytułu mistrzowskiego Elusem Kartuzy. Zwycięstwo Syldaru tym bardziej zaskakujące, że piłkarze z Kiełpina nie najlepiej rozpoczęli sezon i dopiero w tej kolejce zdobyli pierwsze punkty. Z potknięcia Elusa skorzystał New Look Kartuzy, który pewnie zwyciężył Elwoz Szklana 6-1 i został samodzielnym liderem 1 ligi. Na drugie miejsce w tabeli awansował Markbud Grzybno, który pokonał Zbrójstal Kartuzy. Pierwsza połowa tego meczu była w miarę wyrównana i zakończyła się wynikiem 2-1 dla Markbudu. W drugiej części meczu przewagę osiągnęli piłkarze z Grzybna, którzy lepiej wytrzymali kondycyjnie to spotkanie i ostatecznie wygrali 6-2.
W 2 lidze kolejne zwycięstwo zanotowała drużyna Markbud II Grzybno, która pokonała Gaz Rom 4-0 i nadal jako jedyna drużyna z kompletem punktów wśród drugoligowców zajmuje 1 miejsce w tabeli. Na drugie miejsce awansowała Kwiaciarnia Zaremba, która w ciekawym spotkaniu pokonała Atut Kartuzy 4-0. Na trzecie miejsce w tabeli awansował debiutant KHLPN Słońce Kartuzy który zwyciężył Usługi Stolarskie Grzybno 2-0. Jednak najwięcej emocji w 2 lidze dostarczyło pierwsze poranne spotkanie Krzewi Róg/Europak Garcz – Cube Kartuzy. O końcowy wynik w tym meczu walczono do ostatniej sekundy. Cube Kartuzy prowadziło już 4-2 ale ambitna postawa zespołu z Garcza, który grał do samego końca pozwoliła na zdobycie dwóch bramek i ostateczny remis 4-4.
W nadchodzący weekend zespoły startujące w KHLPN rozegrają dwie pełne kolejki. Sobotnie spotkania rozpoczną się o godzinie 10.50 ponieważ spotkanie Słońce Kartuzy - zaplanowane na godzinę 10.00 zostało przeniesione na 15.50. Niedzielna kolejka bez zmian.

Zapraszamy.