Komunikat organizacyjny XXVII edycji KHLPN
sobota, 19 listopada 2016 15:14

logo khlpn male

W niedzielę zainaugurujemy rozgrywki XXVII edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. O istotnych sprawach organizacyjnych piszemy w krótkim komunikacie.

 

 

 

Jednocześnie przypominamy kierownikom zespołów, że przed pierwszym meczem należy dostarczyć imienne zgłoszenie drużyny wraz kompletem podpisów zawodników oraz ewentualną zghodą rodziców.

Komunikat nr 1 2016/17


1. Uczestnicy Rozgrywek.
W tegorocznych rozgrywkach uczestniczy 14 zespołów podzielonych na 2 ligi:

1 liga
Elus Kartuzy,
Elwoz Szklana,
Syldar Kiełpino,
New Look Kartuzy,
Markbud Grzybno,
Zbrójstal Kartuzy,
Zespoły rozegrają 3 rundy każdy z każdym – 15 kolejek.

2 liga
Atut Kartuzy,
CUBE Kartuzy,
Gaz-Rom,
Krzewi Róg/Europak Garcz,
Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy,
Markbud II Grzybno,
Słońce Kartuzy,
Usługi Stolarskie Grzybno,
Obowiązuje system każdy z każdym, mecz – rewanż, 14 kolejek.


Prowadzone będą klasyfikacje:
- król strzelców,
- najlepszy bramkarz,
- najwszechstronniejszy zawodnik,
- drużynowa klasyfikacja fair-play,
- klasyfikacja kibiców (liga typerów) – minimum 10 uczestników,


2. Sprawy regulaminowe.


Zgodnie z regulaminem ostatecznym terminem, w którym można dokonywać korekt w składzie drużyny jest ostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek. Po tym terminie nie będzie możliwości dokonania zmian. Uwaga ! Termin zakończenia 1 rundy dla 1 i 2 ligi ustala się na 7 kolejkę (dotyczy również 1 ligi). Oznacza to, że ostatnim dniem, w którym można dokonać zmian w składzie drużyny jest 8.01.2016.
Przypominamy, że zawodnicy biorący udział w rozgrywkach XXVII edycji KHLPN nie są przez organizatora ubezpieczeni od następstw NW. Ewentualne ubezpieczenie leży w gestii kierownika drużyny. Zalecamy dla dobra uczestników we własnym zakresie dokonywać ubezpieczenia zawodników. Przypominamy o obowiązku zapoznawania się przez kierowników drużyn z informacjami zawartymi na tablicy ogłoszeń. Wszelkie statystyki zawarte na stronie www.sokol.kartuzy.pl, takie jak np. żółte kartki są jedynie informacją pomocniczą. W przypadku wątpliwości co do ilości żółtych kartek należy zwrócić się z zapytaniem do protokolanta rozgrywek, który prowadzi statystyki. W przypadku wystąpienia rozbieżności w terminarzu rozgrywek pomiędzy tablicą informacyjna a stroną internetową jaką wiążące należy uznać informacje zawarte na tablicy ogłoszeń.


3. Sprawy Porządkowe.


Przypominamy, że dla kibiców dostępna jest wyłącznie górna trybuna. Na ławce rezerwowych mogą znajdować się jedynie zawodnicy wpisani do protokołu, kierownik drużyny oraz sponsor. Za porządek na ławce rezerwowych odpowiada kierownik bądź kapitan drużyny, który powinien być oznaczony opaską na ramieniu.
Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu (również w szatni). Zgodnie z regulaminem osoby naruszające ten zapis mogą zostać wykluczone z rozgrywek.
Wszystkim uczestnikom życzymy satysfakcjonujących wyników sportowych. Mamy nadzieję, że udział w rozgrywkach XXVII edycji KHLPN dostarczy wielu wrażeń i pozytywnych emocji.

  Od soboty na stronie będą widoczne składy drużyn.