KHLPN. Informacje organizacyjne - 1.
sobota, 05 listopada 2016 06:53

logo khlpn male

W dniu 4.11.2016 odbyło się spotkanie z kierownikami i przedstawicielami zespołów, które wystarują w XXVII edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

 

Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się 14 drużyn. W 1 lidze udział zadeklarowało sześć zespołów, które jeśli nic się nie zmieni zgarają systemem każdy z każdym 3 rundy. Obecnej trwają intensywne poszukiwania zespołów, które uzupełą stawkę drużyn w 1 lidze.

Jak do tej pory udział w 1 lidze zadeklarowały:

Elus Kartuzy,

Elwoz Szklana,

Markbud Grzybno,

New Look Kartuzy,

Syldar Kiełpino,

Zbrójstal Kartuzy,

W drugiej lidze wystąpi osiem zespołów, które zagrają systemem każdy z każdym, mecz rewanż:

Atut Kartuzy,

CUBE Kartuzy,

Gaz Rom,

Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy,

Markbud II Grzybno,

Słońce Kartuzy,

Usługi Stolarskie Grzybno,

Kartuzy Kartuzy, (nazwa nieustalona)

Aktualnie pracujemy nad harmonogramem rozgrywek.  Ustalono, że w piątek 6 stycznia (Święto Trzech Króli) odbędzie się 6 kolejka. Pierwsza kolejka odbędzie się 27 listopada. Ze względu na prośbę drużyn, które tego dnia rozgrywają jeszcze zaległe spotkania w ramach rozgrywek PZPN, ta kolejka rozpocznie się ona nieco później od pozostałych. Pierwszy mecz zaplanujemy o godzinie 13.00.

Zakończenie rozgrywek zaplanowane jest na 5 marca 2017. O tym jak będzie wyglądało oficjalne zakończenie poinformujemy w poźniejszym terminie.

Trwają prace na naszej stronie. Przypominamy ! Oczekujemy na składy drużyn, które należy przesłać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jest to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania statystyk.

W najbliższym czasie powinien pojawić się terminarz spotkań.

Więcej informacji wkrótce.