KHLPN. Kolejne spotkania za nami.
niedziela, 24 stycznia 2016 17:34

logo khlpn male

Bez niespodzianek odbyła się kolejna seria spotkań KHLPN.

W 1 lidze wysokie zwycięstwa odnieśli faworyci. Najcięższą przeprawę miał Elus Kartuzy, który szczególnie w  pierwszej połowie meczu musiał się sporo napracować aby pokonać Kwiaciarnię Zaremba Kartuzy.  Kwiaciarnia bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie szybko strzelając bramkę, którą zdobył Mikołaj Kreft. Elus mimo licznych prób i wyraźnej przewagi w polu przez  dłuższy czas nie mógł doprowadzić do wyrównania. Udało się to dopiero w 15 minucie meczu, kiedy to Radosław Stępień skutecznym strzałem zakończył akcję swojej drużyny. Od tego momentu przewaga Elusa systematycznie rosła. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9-1. W pozostałych meczach Markbud Grzybno wysoko pokonał tec4you Gdańsk 15-1 a Syldar Kiełpino zwyciężył Sokół Kartuzy 12-1. Tym samym tabela 1 ligi nie uległa zmianie.

Również w 2 lidze czołowe drużyny odniosły zwycięstwa.  Lider, Klejna Dachy Sierakowice zwyciężył FC Kartuzy 9-2. Drugi w tabeli Elwoz Szklana pokonał Gryf Goręczyno 4-1, a znajdujący się na trzeciej pozycji Markbud II Grzybno wygrał z Kostbetem Miszewko 6-0. Awans o jedną pozycję w tabeli zanotował Gaz Rom, który pokonał CUBE Kartuzy 6-2.