KSS
VI kolejka KHLPN
niedziela, 21 grudnia 2008 13:15

Pomimo zbliżających się świąt piłkarze biorący udział w XIX edycji KHLPN nie rozdają prezentów. Ostatnia kolejka przed świętami obfitowała w niespodzianki. Zbrójstal Kartuzy, który jak dotąd nie stracił punktów właśnie dzisiaj uczynił to po raz pierwszy. Zremisował z Bucikiem Kartuzy 2-2. Sombud Somonino po walce wygrał z Elwozem Szklana 4-3. W równie ciekawym meczu Kostbet Fam Borowo uległ Drink Team Kolbudy 4-6 natomiast Karud Kiełpino pokonał Gokę Skrzeszewo 8-4. W meczu I ligi Grunke Somonino nie dał szans Kominiarzowi Żukowo wygrywając aż 12-2 ! Skutecznością popisał się lider klasyfikacji strzelców J. Przybyszewski, który strzelił 6 bramek.

 

 

Więcej…
 
Czekamy na bramkę nr 500
wtorek, 16 grudnia 2008 18:25

Z przyjemnością informujemy, iż sponsor rozgrywek Robert Włodzimierski - Restauracja Americana ufundował dwuosobowe zaproszenie na obiad (menu do wyboru) dla zawodnika, który strzeli bramkę nr 500. Biorąc pod uwagę fakt, że podczas kolejki pada średnio 85 bramek spodziewamy się że nastąpi to podczas 6 kolejki. 

Życzymy powodzenia !

 
V kolejka KHLPN
poniedziałek, 15 grudnia 2008 16:00

W piątej kolejce KHLPN na pierwszy plan wysunął się mecz pomiędzy Architrawem Łapalice a Elusem Kartuzy. Oba zespoły do  tego spotkania przystępowały dorobkiem 10 pkt.  Kibice zastanawiali się co pokaże drużyna Elusa osłabiona brakiem Mateusza Pytki i Marcina Kolki ? Czy Architraw wykorzysta szansę na objęcie fotela lidera ?
Początek meczu pokazał, że kartuzianie wcale nie zamierzają się bronić. Jednak pierwszą bramkę w 10 minucie strzelił Architraw po bramce Morawskiego. Wydawało się, że ta bramka może ustawić mecz. Tak się jednak nie stało. Elus uparcie dążył do wyrównania a udało się to w 15 min. po bramce Formeli. Początek drugiej połowy to kolejne 2 bramki Cymana i było już 3-1 dla Elusa. Architraw starał się za wszelką cenę doprowadzić do remisu. W ich poczynania zaczęła wkradać się nerwowość a gdy ich bramkarz otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko wydawało się że jest po meczu. Wówczas pięknym strzałem z okolicy środka boiska popisał się Kostka. Piłka odbijając od poprzeczki wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza. Architraw jednak musiał uznać wyższość ekipy z Kartuz a Elus udowodnił, że pierwsze miejsce w tabeli to nie przypadek.     

 

Więcej…
 
IV kolejka KHLPN
poniedziałek, 08 grudnia 2008 02:39

Kolejna niedziela z kartuską halówką. Za nami czwarta kolejka, która była nie mniej ciekawa niż poprzednie.

W pierwszej lidze najciekawszym okazał się kolejny mecz ekipy Mściwoj Kartuzy, który w ostatnich sekundach wywalczył cenny remis z Elusem Kartuzy 3:3. Mściwoj w swej ostatniej akcji wycofał bramkarza i pięcioma piłkarzami zaatakował bramkę rywala. Wynikiem tego był plasowany strzał, który oddał Klaman Michał. 

Więcej…
 
Elus samodzielnym liderem
poniedziałek, 01 grudnia 2008 16:53

Za nami III kolejka. Jak dotąd najciekawsza, która przyniosła nam kilka niespodzianek. Pokazała również, że aby wygrać mecz zespół musi być maksymalnie skoncentrowany.
Już pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami AGD RTV Zarex Kartuzy i Architrawem Łapalice przyniósł ogromną niespodziankę.  

Więcej…
 


Strona 135 z 136