Aktualności XXVII
XXVII KHLPN oficjalnie zakończona. New Look w podwójnej koronie.
niedziela, 05 marca 2017 20:44

logo khlpn male

Tradycją rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej jest, że zespoły w niej uczestniczące kończąc sezon rywalizują o Puchar Ligi. Tam było i tym razem.

Więcej…

Puchar Ligi - Wyniki
niedziela, 26 lutego 2017 19:33

Przedstawiamy harmonogram turnieju o Puchar Ligi, który będzie obowiązywał 5 marca 2017.

[AKTUALNE WYNIKI]

Więcej…

XXVII edycja KHLPN zakończona.
niedziela, 26 lutego 2017 18:40

Zakończyły się rozgrywki Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. O tym, że mistrzem rozgrywek została drużyna New Look Kartuzy wiedzieliśmy kilka tygodni wcześniej. Natomiast dopiero ostatnia kolejka rozstrzygnęła o z tym, które z drużyn uplasowały się na pozostałych miejscach na podium 1 ligi, oraz  kto zwyciężył w rywalizacji 2 ligi.