ZAKOŃCZENIE XX edycji KHLPN - Puchar Ligi TERMINARZ !
piątek, 19 lutego 2010 14:44

Trwają przygotowania do zakończenia rozgrywek. W turnieju o Puchar Ligi, który odbedzie się na zakończenie rozgrywek wycofały się zespoły Mściwoj Kartuzy oraz Drink Team Kolbudy.

Więcej…
 
Elus znowu zwycięski. Graham mistrzem II ligi.
niedziela, 14 lutego 2010 21:31

Kolejna wygrana Elusa Kartuzy, tym razem nad P.W. Milenium Leszno oraz zapewnienie sobie zwycięstwa w II lidze przez Graham Sierakowice to najważniejsze wydarzenia przedostatniej kolejki KHLPN.

Więcej…
 
Zakończenie rozgrywek XX edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej
piątek, 12 lutego 2010 17:45

Tak jak wcześniej informowaliśmy ceremonia zakończenia XX edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej odbędzie sie 27.02.2010.

Znamy również szczegóły. Oprócz piłkarskich emocji przygotowaliśmy również niespodziankę. Gościem specjalnym będzie Krzysztof Golonka półfinalista programu "Mam Talent".

Więcej…
 
KIBOL CUP 2010 w Kartuzach !
piątek, 05 lutego 2010 15:49

Informujemy, że współnie ze stowarzyszeniem Sportowe Kaszuby, który jest pomysłodawcą i inicjatorem cyklu KIBOL CUP pzygotowywujemy sie do finału powiatowego KIBOL CUP Kartuzy 2010.

Więcej…
 
W KHLPN nikt nie odpuszcza. Elus remisuje z Tombudem. Graham lepszy w meczu na szczycie II ligi.
poniedziałek, 01 lutego 2010 08:36

W rozgrywkach KHLPN trwa zacięta rywalizacja. Najwięcej emocji dostarczyły nam mecze Superligi, w której nikt nie odpuszcza.

Więcej…
 
Tombud wygrywa mecz na szczycie.
niedziela, 24 stycznia 2010 19:53

Sporo emocji i niespodzianek przyniosła nam ostatnia kolejka. Ale w najciekawszym spotkaniu Tombud Kartuzy pokonał Mściwoj Kartuzy i przyblizył sie do zwycięstwa w lidze.

Więcej…
 
Emocje i niespodzianki. Przerwana passa Tombudu !
poniedziałek, 18 stycznia 2010 00:21

 

Kibice, którzy pojawili się na trybunach podczas 8/9 kolejki KHLPN zapewne nie żałowali. Zarówno w Superlidze jak i II lidze nie zabrakło emocji. A że mecze były bardzo zacięte niech świadczy fakt, że na cztery mecze Superligi, trzy zakończyły się tylko jedno bramkowym zwycięstwem. Nie obyło się bez niespodzianek a największą sprawili zawodnicy Grunke Somonino, którzy pokonali lidera - Tombud Kartuzy.

 

Więcej…
 


Strona 2 z 4

XXIX edycję KHLPN wspierają:

logokzyumale

Patron medialny:

snk

 Wsparcie: 

 zbrojstal male

logo atut male