Siatkarze rozegrali II kolejkę.
poniedziałek, 19 stycznia 2009 15:16

W dniu 17.01.2009r. rozegrano niepełną kolejkę Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Wyniki:

PUB Kapitol Kartuzy              -   KSS Sokół Kartuzy                   2:1 /16:25,5:16,15:8/

BAT Sierakowice                    -  PUB Kapitol Kartuzy                2:1 /25:19,21:25,15:11/

KSS Sokół Kartuzy                  - BAT Sierakowice                       0:2 /17:25,21:25/

PIDM Kunikowski Przodkowo- UKS Klukowa Huta                 1:2 /21:25,25:12,20:22/

UKS Klukowa Huta                -   UKS Orzeł Kartuzy                   2:0 /28:26,28:26/

UKS Orzeł Kartuzy                 -  PIDM Kunikowski Przodkowo 0:2/16:25,19:25/

W tej kolejce doszło do dużej niespodzianki, przegrał swój mecz jeden z faworytów rozgrywek PIDM Kunikowski Przodkowo z UKS Klukowa Huta. Mecz w I secie do stanu 15:14 był wyrównany z lekką przewagą drużyny PIDM Kunikowski Przodkowo.W końcówce seta przewagę uzyskał UKS i wygrał 25:16. II set to gra do jakiej przyzwyczaiła nas drużyna PIDM Kunikowski, dobra gra w obronie oraz silne ataki Karola Tredera i Tomasza Pietras . Set zdecydowanie dla PIDM Kunikowski 25:12. Gdy wydawało się że wszystko wróciło do normy w III secie PIDM Kunikowski zaczął popełniać proste błędy co wykorzystał UKS zbierając punkty po walce na siatce i kontrach po nieskutecznych atakach zawodników PIDM Kunikowski. Po dramatycznej końcówce szczęśliwie po kilku latach prób na różnych turniejach 22:20 wygrał UKS i całe spotkanie 2:1. Z innych spotkań należy odnotować skuteczną grę i dwie wygrane młodej drużyny BAT Sierakowice, która na pewno włączy się do walki o podium oraz słabszą postawę w tej kolejce drużyny KSS Sokół Kartuzy.

Zapraszamy na III kolejkę , która zostanie rozegrana 24.01.2009r. od godz:10.00/9 spotkań/