XXVIII edycja KHLPN. Przedostatnia kolejka.
niedziela, 18 lutego 2018 20:42

logo khlpn male

Zakończyła się 12 kolejka rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Przedostatnia kolejka nie przyniosła ostatecznych rozstrzygnięć.

 

 

 

 

 

O tym kto zdobędzie tytuł mistrzowski zadecyduje bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi, czyli aktualnym liderem Kwiaciarnią Zaremba Kartuzy, a wiceliderem Markbudem Grzybno. Kwiaciarnia ma punkt przewagi nad rywalem, a więc ewentualny remis właśnie tę drużynę będzie premiował 1 miejscem w lidze. W dzisiejszej kolejce obie drużyny wygrały swoje mecze.

 Okazji na zapewnienie sobie trzeciego miejsca nie wykorzystał Elwoz Szklana, który uległ Gaz Romowi 6-3. I to właśnie ta drużyna może w ostatniej kolejce awansować na 3 pozycję w tabeli. Gaz Rom podejmować będzie ostatnią w tabeli Chłodnię Kartuzy i jest   zdecydowanym faworytem tego spotkania. Elwoz będzie podejmował FC II Kartuzy, po którym w zależności od składu w jakim podejdzie do tego spotkania można spodziewać się wszystkiego. FC II ma również teoretyczne szanse na brązowy medal jednak aby tak się stało Chłodnia musiałaby zremisować w Gaz Romem.

Z walki o brąz definitywnie odpadł Amator Junior Kiełpino, który uległ CUBE Kartuzy 4-7.

Ostatnia kolejka w której poznamy ostateczne rozstrzygnięcia już za tydzień. Zapraszamy.