XXVIII edycja KHLPN. Za nami 3 kolejka.
niedziela, 03 grudnia 2017 17:58

logo khlpn male

Zakończyła się 3 kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Z grona 13 drużyn jedynym zespołem z kompletem punktów jest FC II Kartuzy, który tym razem pokonał Markaz Kartuzy 4:0 i z dziewięcioma punktami prowadzi w tabeli.

Markaz, sprawca największej niespodzianki z ubiegłego tygodnia tym razem nie był wstanie wywalczyć dla siebie korzystnego rezultatu.

Na drugie miejsce w tabeli po pewnym zwycięstwie nad ekipą Amator Junior Kiełpino 5-0, awansowała Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy.  Najwięcej emocji w tej kolejce dostarczyło spotkanie pomiędzy Markbudem Grzybno i Gaz Romem. Tutaj oprócz zdobytych goli oglądaliśmy również żółte i czerwone kartki. Większą determinacją w meczu wykazali się zawodnicy z Grzybna, którzy ostatecznie wygrali mecz 5-2 i awansowali na 3 miejsce w tabeli.

Tuż za Markbudem z identycznym dorobkiem punktowym znajduje się zespół Słońce Kartuzy, który w tej kolejce odniósł najwyższe zwycięstwo pokonując debiutującą Chłodnię Kartuzy 12-1. Ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Krzewi Róg Garcz, którzy pokonali Elwoz Szklana 5-3. Debiutujący w rozgrywkach zespół ABA-Sport.pl podejmował Atut Kartuzy. Mimo ambitnej postawy uległ Atutowi 2-3 i musiał uznać wyższość zawodników Atutu.