2 kolejka KHLPN.
niedziela, 26 listopada 2017 22:06

logo khlpn male

Za nami druga kolejka rozgrywek XXVIII edycji KHLPN. Wyniki tej rundy pokazują, że tegoroczna edycja będzie bardzo ciekawa i zacięta.

 

 

Potwierdzeniem tego jest porażka Markbudu, który w ubiegłej kolejce wysoko pokonał CUBE Kartuzy 11-0 zajmując tym samym 1 miejsce w tabeli, a tym razem uległ drużynie Markaz Kartuzy, która debiutuje w KHLPN 2-4. Ten wynik śmiało można uznać za sporą niespodziankę.

Z potknięcia Markbudu skorzystał FC II Kartuzy, który pokonał innego debiutanta kartuskich rozgrywek Chłodnię Kartuzy 6:1 i jako jedyna drużyna z kompletem punktów prowadzi  w tabeli. Na pozycji 2 znajduje się ELWOZ Szklana, który pokonał Amator Junior Kiełpino 8:5 i dzięki lepszemu bilansowi wyprzedza Kwiaciarnię Zaremba Kartuzy oraz wspomniany wcześniej Markaz. Kwiaciarnia Zaremba po ciekawym spotkaniu pokonała Gaz Rom 4-1, natomiast Słońce Kartuzy okazało się nieznacznie lepsze od Atutu Kartuzy wygrywając 3-2. Najwyższe zwycięstwo w tej kolejce odniósł Krzewi Róg Garcz pokonując CUBE Kartuzy 8-2.

Za tydzień kolejne emocje. Pierwsze spotkanie już o godzinie 11:00. Zapraszamy.