XXVIII edycja KHLPN. Komunikat organizacyjny.
środa, 15 listopada 2017 11:12

 

                                       logo khlpn male
Trwają ostatnie przygotowania do rozgrywek XXVIII edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Przypominamy, że przed pierwszym spotkaniem należy dostarczyć zgłoszenie osobowe drużyny wraz z kompletem podpisów zawodników.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie inauguracja rozgrywek KHLPN. Jako pierwsi o godzinie 11:00 na parkiet wyjdą zawodnicy Kwiaciarni Zaremba Kartuzy oraz Elwoz Szklana. Pauzę w 1 kolejce będzie miał debiutant rozgrywek Chłodnia Kartuzy.

Znamy już składy wszystkich zespołów, które zdecydowały się wystartować w koeljnej edycji. Podgląd składów będzie możliwy od soboty w zakałdkach pod nazwą drużyny.

Harmonogram 1 kolejki:

11:00 Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy – Elwoz Szklana

11:50 Markaz Kartuzy – Atut Kartuzy

12:40 Markbud Grzybno – Cube Kartuzy

13:30 Amator Junior Kiełpino – Słońce Kartuzy

14:20 Krzewi Róg Garcz – FC Kartuzy

15:10 ABA-Sport.pl - Gaz Rom

 

XXVIII Kartuska Halowa Liga Piłki Nożnej

Komunikat nr 1 2017/18

1.      Uczestnicy Rozgrywek.

W tegorocznych rozgrywkach uczestniczy 13 zespołów

1. Amator Junior Kiełpino,

2. Atut Kartuzy,

3. Chłodnia Kartuzy.

4. CUBE Kartuzy,

5. Elwoz Szklana

6. FC II Kartuzy,

7. GAZ Rom,

8.ABA - Sport.pl,

9. Krzewi Róg Garcz,

10. Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy,

11. Markbud Grzybno,

12. Markaz Kartizy,

13. Słońce Kartuzy,

Obowiązuje system każdy z każdym - 13 kolejek.

Prowadzone będą klasyfikacje:

- król strzelców,

 - najlepszy bramkarz,

- najwszechstronniejszy zawodnik,

- drużynowa klasyfikacja fair-play,

2.      Sprawy regulaminowe.

Informujemy, że ostatecznym terminem, w którym można dokonać korekt w składzie drużyny jest 14.01.2018. po tym terminie nie będzie możliwości dokonywania zmian w składzie drużyny.

Przypominamy, że zawodnicy biorący udział w rozgrywkach XXVIII edycji KHLPN nie są przez organizatora ubezpieczeni od następstw NW. Ewentualne ubezpieczenie leży w gestii kierownika drużyny. Zalecamy dla dobra uczestników we własnym zakresie dokonywać ubezpieczeń zawodników. Przypominamy o obowiązku zapoznawania się przez kierowników drużyn z informacjami zawartymi na tablicy ogłoszeń. Wszelkie statystyki zawarte na stronie www.sokol.kartuzy.pl, w szczególności żółte, kartki są jedynie informacją pomocniczą. W przypadku wątpliwości co do ilości żółtych kartek  należy zwrócić się z zapytaniem do protokolanta rozgrywek, który prowadzi statystyki. W przypadku wystąpienia rozbieżności w terminarzu rozgrywek pomiędzy tablicą informacyjna a stroną internetową jaką wiążącą należy uznać informacje zawarte na tablicy ogłoszeń.

3.      Sprawy Porządkowe.

Przypominamy, że dla kibiców dostępna jest wyłącznie górna trybuna. Na ławce rezerwowych mogą znajdować się jedynie zawodnicy wpisani do protokołu, kierownik drużyny oraz sponsor. Za porządek na ławce rezerwowych odpowiada kierownik bądź kapitan drużyny, który powinien być oznaczony opaską na ramieniu.

Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu (również w szatni). Zgodnie z regulaminem osoby naruszające ten zapis mogą zostać wykluczone z rozgrywek.

Wszystkim uczestnikom życzymy satysfakcjonujących wyników sportowych. Mamy nadzieję, że udział w rozgrywkach XXVIII edycji KHLPN dostarczy wielu wrażeń i pozytywnych emocji.