Kartuska Amatorska Liga Piłki Nożnej - 6. 10 kwietnia spotkanie organizacyjne.
czwartek, 30 marca 2017 12:10

logokzyumale Mamy już komplet drużyn, które wystarują w 1 edycji Kartuskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej - 6. Tym samym przyjmowanie zgłoszeń zostało juz zakończone. Kolejnym etapem przygotowań jest spotkanie organizacyjne.

 

 

 

Spotkanie jest zaplanowane na 10 kwietnia o godzinie 18.00 w Gimnazjum nr 1 w Kartuzach. Wejście od strony sali sportowej, tradycyjnie sala matematyczna. (Dla tych, którzy pojawią się pierwszy raz informujemy, że kierujemy się schodami do góry na widownię, drzwi po prawej)

Obecność na spotkaniu kierowników lub kapitanów poszczególnych zespołów jest obowiązkowa. Na spotkanie należy przynieść wypełnione zgłoszenie drużyny wraz z podpisami zawodników, oraz ewentualne zgody rodziców. Wszelkie dokumenty są dostępne na stronie w zakładce "pliki do pobrania".

Na spotkaniu omówimy istotne sprawy związane z przebiegiem rozgrywek wynikające z regulaminu. Po ewentualnych propozycjach będzie można zastanowić się nad jego korektą. Odbędzie się również losowanie na podstawie, którego przygotowany zostanie terminarz rozgrywek.

Rozgrywki rozpoczną się prawdopodobnie 19 kwietnia.