Amatorska Liga 6 w Kartuzach ?
czwartek, 09 marca 2017 19:56

logokzyumale Zarządu KSS Sokół, informuje, że czyni starania aby w naszym mieście uruchomić amatorskie rozgrywki piłkarskie. 

 

 

 

 

Jesteśmy już po wstępnych ustaleniach z władzami miasta, które pozytywnie odpowiedziały naszą propozycję. Rozgrywki skierowane będą wyłącznie dla amatorów nie zrzeszonych w okolicznych klubach sportowych. Jest to podstawowa zasada, która nie powinna zostać złamana. Przewidziany jest udział amatorskich drużyn środowiskowych reprezentujących grupy znajomych, zakłady pracy lub innych nieformalne zespoły, które zdecyduja się na rywalizację sportową. 

Mecze będą odbywały się na obiekcie kartuskiego Orlika (wtorek?, czwartek?) w godzinach popołudniowych. Godziny oraz ilośc spotkań w tygodniu uzależnoina jest od ilości zgłoszonych. 

Uruchomienie rozgrywek uzależnione jest od ilości chętnych drużyn. Udział jest nieodpłatny, a wstępne zgłoszenie można nadesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów wkrótce.