KHLPN. 6/7 kolejka.
niedziela, 08 stycznia 2017 17:49

logo khlpn male

Zespoły biorące udział w rozgrywkach Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wykorzystując świąteczną przerwę rozegrały kolejne spotkania w ramach 6 i 7 kolejki.

 

 

 

 


W 1 lidze na prowadzeniu bez straty punktu z kompletem 21 oczek znajduje się New Look Kartuzy. Tuż za nim z dorobkiem 16 oczek znajduje się Elus Kartuzy, który podobnie jak lider w ostatnich 2 kolejkach zdobył komplet 6 punktów. Za tymi zespołami trwa zacięta rywalizacja o trzecie miejsce pomiędzy Markbudem Grzybno a Syldarem Kiełpino. W ostatnim czasie obserwujemy co kolejkę zmianę na 3 pozycji właśnie pomiędzy tymi zespołami. Ale zapewne o medalach myślą również zawodnicy Zbrójstalu Kartuzy, którzy obecnie zajmują 5 pozycję w tabeli. Strata Zbrójstalu jest niewielka i pozwala mieć nadzieję na zajęcie 3 miejsca w końcowej klasyfikacji. Tabelę zamyka Elwoz Szklana, który mimo ambitnej postawy zawodników na parkiecie nie zdobył jeszcze punktu.
W 2 lidze zespoły zakończyły pierwszą rundę rozgrywek. Na czele z dorobkiem 18 punktów znajduje się Markbud 2 Grzybno, a tuż za nim ze stratą 2 punktów Krzewi Róg/Europak Garcz oraz Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy. Chociaż do zakończenia rozgrywek pozostała jeszcze druga runda, to na chwilę obecną wydaje się, że walka o pierwsze miejsce w 2 lidze odbędzie się właśnie pomiędzy tymi zespołami. Czwarty w tabeli Gaz Rom do plasującej się na trzeciej pozycji Kwiaciarni Zaremba ma 6 punktów straty, a kolejne w tabeli drużyny Słońce Kartuzy oraz Atut Kartuzy 7 punktów straty.
Następna kolejka KHLPN odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2017. Zapraszamy