Inauguracja XXVII edycji KHLPN.
niedziela, 27 listopada 2016 19:31

logo khlpn malePo raz XXVII na parkiet wybiegli zawodnicy biorący udział w rozgrywkach XXVII edycji Kartuskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Jak przystało na kartuską ligę emocji nie zabrakło.

 

 

 

 

 

Pierwszą bramkę w nowym sezonie zdobył Tomasz Synak grający w zespole Słońce Kartuzy, a jego debiutująca w KHLPN drużyna wygrała po zaciętym meczu z zespołem Gaz Rom 5-3. Pierwszym liderem 2 ligi została druga drużyna Markbudu Grzybno, która wysoko pokonała ekipę Krzewi Róg/Europak Garcz 9-1. Wspomniane Słońce Kartuzy wraz z zespołem Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy zajmuje drugie miejsce w tabeli. Kwiaciarnia w debiucie pokonała Usługi Stolarskie Grzybno 5-3. Tuż za podium znajduje się Atut Goręczyno, który pokonał Cube Kartuzy 3-1.
Tak jak w drugiej lidze, tak i w pierwszej na czele ligowej tabeli znajduje się drużyna Markbud, która pokonała debiutujący w 1 ligowych rozgrywkach Elwoz Szklana 11-1. Na drugim miejscu znajduje New Look Kartuzy, który pokonał Syldar Kiełpino 6-0. Obrońca tytułu Elus Kartuzy po pierwszej kolejce zajmuje trzecie miejsce w tabeli po tym jak pokonał Zbrójstal Kartuzy 5-1.
Pierwsza kolejka rozgrywek przyniosła kibicom sporo emocji ale pokazała też, że rozgrywki w tym sezonie zapowiadają się bardzo emocjonujące. Kolejne spotkania już w najbliższą niedzielę od godziny 10.00. Zapraszamy.