KHLPN - ostateczne rozstrzygnięcia.
niedziela, 28 lutego 2016 14:27

logo khlpn male

XXVI edycja Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej dobiegła końca. Rozstrzygnięcia w 1 lidze poznaliśmy w ubiegłym tygodniu. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców 2 ligi.

 

 

 

 

 

 

Najlepszą drużyną w 2 lidze została ekipa Klejna Dachy Sierakowice. Meczem decydującym o ostatecznej klasyfikacji w górnej części tabeli 2 ligi było spotkanie pomiędzy zespołami Klejna Dachy Sierakowice i Markbud II Grzybno. Kibice, którzy oglądali to spotkanie nie mogli narzekać na brak emocji. Zacięty mecz, szybkie tempo, wiele sytuacji podbramkowych. Tak można w skrócie opisać ten pojedynek, który ostatecznie 3-0 wygrała ekipa Klejny Dachy Sierakowice. Klejna tym samym postawiła kropkę nad „i” udowadniając, że zasłużenie zajęła 1 miejsce w 2 lidze. Strata punktów drużyny Markbudu II w tym meczu spowodowała spadek tej ekipy na czwarte miejsce w tabeli. Drugie miejsce w tabeli ostatecznie zajęła drużyna Elwoz Szklana, która w ostatnim meczu ligowym pokonała FC Kartuzy 7-3. Na trzecie miejsce w tabeli awansował Gaz Rom, który po bardzo dobrej końcówce sezonu tym razem punkty uzyskał walkowerem, po tym jak na mecz nie stawiała się drużyna Kostbet Miszewko. W bezpośrednim meczu o szóstą pozycję spotkały się zespoły Gryf Goręczyno i CUBE Kartuzy. Lepszą okazała się drużyna z Goręczyna, która zwyciężyła CUBE 5-3.

Za tydzień oficjalne zakończenie rozgrywek. Zanim jednak zespoły odbiorą pamiątkowe medale i puchary jeszcze raz wyjdą na parkiet aby spotkać się w turnieju o Puchar Ligi. Zapraszamy.