ELUS Kartuzy Mistrzem XXVI edycji KHLPN !
niedziela, 14 lutego 2016 17:31

logo khlpn male

 

Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek I Ligii poznaliśmy nowego mistrza Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

 

 

 

 

 

Po siedmiu latach przerwy (sezon 2008/2009), na najwyższe miejsce na podium powrócił Elus Kartuzy. Stało się tak, dzięki zwycięstwu w 9 kolejce nad drużyną tec4you Gdańsk 9:1. Gratulujemy.

Nie znamy jeszcze drużyny która zostanie wicemistrzem rozgrywek. Swojej okazji na zapewnienie sobie drugiego miejsca w tabeli nie wykorzystał Syldar Kiełpino, który uległ drużynie Markbud Grzybno 5:3. To zwycięstwo pozwoliło zespołowi z Grzybna, awansować na drugie miejsce w tabeli. Jednak o tym kto zdobędzie srebrne medale dowiemy się ostatecznie dopiero za tydzień, kiedy to zostanie rozegrana ostatnia kolejka 1 ligi. Wyniki spotkań dzisiejszej kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej uzupełnia Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która pokonała Sokół Kartuzy 2:1.

W II lidze niespodziankę sprawiła drużyna Kostbet Miszewko, która pokonała lidera, Klejnę Dachy Sierakowice 5:3. Wicelider Markbud II Grzybno, musiał się sporo namęczyć, aby pokonać Gryf Goręczyno 4:3. Znajdujący się na 3 miejscu Elwoz Szklana, wysoko pokonał Cube Kartuzy, 10:1.Czwarty w tabeli Gaz Rom pokonał FC Kartuzy 6:2.

Do zakończenia rozgrywek w 2 lidze pozostały dwie kolejki. Biorąc pod uwagę niewielką różnicę punktową w czołówce zapowiada się ciekawa końcówka sezonu.