XXVI edycja KHLPN. Informacje dotyczące zakończenia rozgrywek
czwartek, 04 lutego 2016 13:33

logo khlpn male

W najbliższy weekend zawodnicy biorący udział w rozgrywkach KHLPN mają przymusową pauzę, która wydłuża kalendarz rozgrywek.

Już dzisiaj możemy oficjalnie ogłosić, że oficjalne zakończenie rozgrywek XXVI edycji kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zaplanowane jest na 6 marca 2016.

Tak jak w poprzednich latach rozgrywki zakończy Turniej o Puchar Ligi, w którym zmierzą wszystkie chętne zespoły startujące w KHLPN. Rozważamy także możliwość udziału chętnych drużyn, które biorą udział w okolicznych ligach. Jeśli takie ekipy pojawią się w turnieju, to rozpoczną one rywalizację od 1 rundy rozgrywek. Kierownikcy drużyn, które biorą udział w KHLPN powinni potwierdzić start w turnieju u protokolanta rozgrywek przed najbliższym meczem ligowym. Natomiast zespoły, które grają w okolicznych rozgrywkach, a chciały by się sprawdzić na kartuskim parkiecie prosimy o kontakt telefoniczny 667-628-547 lub mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 W tym roku odstępujemy od wybierania najlepszych zawodników za pomocą plebiscytu wśród uczestników rozgrywek. Taką decyzję podjęliśmy po sugestiach osób, które od wielu lat obserwują rozgrywki KHLPN. Również naszej  ocenie nie wszyscy podchodzili to wyboru najlepszych zawodników z pełnym obiektywizmem. A tylko takie podejście do sprawy gwarantuje wybór najlepszych piłkarzy. Tym samym kwiestia wyboru najlepszych zawodników będzie w gestii organizatora rozgrywek.