KHLPN. Spotkania 6 kolejki 2 ligi.
niedziela, 03 stycznia 2016 15:01

logo khlpn male

W niedzielę odbyły się spotkania w ramach 6 kolejki 2 ligi Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

 

 

 

 


Najwięcej emocji przyniosło spotkanie Markbud II Grzybno - Gaz Rom. Pierwsza część meczu to wyrównane spotkanie, w którym skutecznością popisywali się jedynie zawodnicy Gaz –Romu. Trzy bramki strzelone do przerwy wydawały się wystarczającą zaliczką, aby na koniec meczu dopisać do swojego dorobku 3 punkty. Nic bardziej mylnego. Piłkarze Markbudu nie mieli zamiaru odpuszczać i z dużą determinacją zabrali się do odrabiania strat. Powoli, ale systematycznie dokładali kolejne gole. Czwartą bramkę dającą zwycięstwo zdobyli na zaledwie 15 sekund przed zakończeniem spotkania i na koniec mogli się cieszyć ze zwycięstwa.
Równie zacięte spotkanie rozegrały drużyny Elwoz Szklana i Kostbet Miszewko. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2 i podziałem punktów. Z tego remisu skorzystała Klejna Dachy Sierakowice, która po zwycięstwie 4-1 nad Gryfem Goręczyna została samodzielnym liderem 2 ligi. Pierwsze punkty w lidze zdobyła ekipa FC Kartuzy, która pokonała CUBE Kartuzy 5-3.
W najbliższą niedzielę odbędzie się pełna seria spotkań, która zamyka pierwszą rundę rozgrywek. Harmonogram spotkań zapowiada się niezwykle ciekawie. Na pierwszy plan wysuwa się pojedynek pomiędzy liderem 1 ligi Elusem Kartuzy i Markbudem. Zapraszamy.