3 kolejka KHLPN
niedziela, 13 grudnia 2015 15:30

logo khlpn male

Zakończyła się 3 kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, po której nastąpiła zmiana lidera w 1 lidze.

 

 

 

 

 

Stało się tak za sprawą bardzo wysokiego zwycięstwa drużyny Elus Kartuzy, która pokonała Sokół Kartuzy 24-0. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tym meczu był Mateusz Łuczak, który zdobył 8 bramek i po 3 kolejkach prowadzi w klasyfikacji strzelców. Dotychczasowy lider Markbud Grzybno po ciekawym spotkaniu zwyciężył Kwiaciarnię Zaremba Kartuzy 9-4. Sporo emocji dostarczyło spotkanie Syldar Kiełpino - tec4you Gdańsk. O jedną bramkę lepsi okazali się zawodnicy z Kiełpina, którzy zwyciężyli 5-4.

W 2 lidze na czele tabeli bez zmian. Na 1 miejscu z kompletem zwycięstw znajduje się Kostbet Miszewko, który zwyciężył Markbud II Grzybno. Tuż za Kostbetem z tą samą ilością punktów znajduje się Klejna dachy Sierakowice, która pokonała FC Kartuzy 3-2. Również komplet zwycięstw ma trzeci w tabeli Elwoz Szklana, który zwyciężył Gryf Goręczyno 5-2. Pierwszymi punktami w lidze podzieliły się drużyny Gaz-Rom oraz CUBE Kartuzy. Spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem 6-6.

Kolejne spotkania już w najbliższy weekend. Najpierw w sobotę od godziny 16.00 rozegranie zostanie 4 kolejka 2 ligi, a w niedzielę od 10.00 pełna kolejka 1 i 2 ligi. Zapraszamy.