2 kolejka KHLPN zakończona.
niedziela, 06 grudnia 2015 17:06

logo khlpn male

Za nami kolejne spotkania w ramach Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W każdym spotkaniu byliśmy świadkami zaciętej i ambitnej postawy obu drużyn.

 

 

W I lidze kolejne wysokie zwycięstwo odniósł obrońca tytułu mistrzowskiego - Markbud Grzybno. Tym razem o sile zespołu z Grzybna przekonała się drużyna tec4you Gdańsk, która mimo ambitnej postawy uległa rywalowi 8:1. W kolejnym meczu I ligi Syldar Kiełpino po zaciętej walce zwyciężył Sokół Kartuzy 5:2. Najwięcej emocji w I lidze przyniosło spotkanie Elus Kartuzy – Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy. Kwiaciarnia niefrasobliwie rozpoczęła ten mecz i dosyć szybko straciła dwie bramki. I właśnie od tego momentu kibice byli świadkami bardzo zaciętego meczu, w którym końcowy wynik ważył się do ostatniego gwizdka. Ostatecznie o jedną bramkę  lepsza okazała się drużyna Elus Kartuzy, która wygrała 4:3.

W II lidze wszystkie spotkania były bardzo emocjonujące. Pierwsze ligowe punkty zdobył Gryf Goręczyno, który pokonał  FC Kartuzy 4:3. Klejna Dachy Sierakowice zwyciężyła ambitnie walczący Gaz-Rom 6:4. Drugie zwycięstwo zanotował Elwoz Szklana, który zwyciężył Markbud II Grzybno 5:3. Liderem po dwóch kolejkach II Ligii jest Kostbet Miszewko, który zwyciężył CUBE Kartuzy 5:1.