W niedzielę inauguracja rozgrywek.
sobota, 21 listopada 2015 11:53

logo khlpn male

Już w najbliższą niedzielę zainauguruje rozgrywki XXVI edycja Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Meczem otwarcia będzie spotkanie 2 ligi Elwoz Szklana - Gaz-Rom.

 

W tym roku do rywalizacji przystąpi 14 drużyn, które zostały podzielone na 2 klasy rozgrywkowe. Piłkarzy 1 ligi czeka 10 kolejek ligowych natomiast w 2 lidze odbędzie się 14 kolejek. Ostatnia kolejka spotkań (2 liga) zostanie rozegrana 21 lutego. Zakończenie odbędzie się tydzień później lub w 1 niedzielę marca.

Podobnie jak w latach poprzednich dzięki sponsorom rozgrywek wydany zostanie okolicznościowy kalendarz. Dlatego prosimy kierowników drużyn aby podczas pierwszej kolejki ligowej pojawił każdy piłkarz, który występuje w składzie drużyny. Przed meczem będzie wykonane zdjęcie zespołu, które zostanie umieszczone na kalendarzu. Również jak co roku, strzelec każdej setnej  bramki w sezonie otrzyma voucher do kręgielni "Pod Orłem".

Kibiców KHLPN zapraszamy do zabawy w lidze typerów. Oczywiście dla najlepszych ufundujemy nagrody rzeczowe. Warunkiem rozpoczęcia zabawy jest udział minimum 10 uczestników. 

Przypominamy kierownikom drużyn o obowiązku dostarczenia przed pierwszym meczem pisemnego zgłoszenia drużyny wraz z podpisami zawodników. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pozwolenie na grę od rodziców, ewentualnie opiekunów prawnych. Druk oświadczenia jest dostępny w zakładce "pliki do pobrania".