Paweł Michna zwyciężył w III Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kartuz.
poniedziałek, 31 sierpnia 2015 15:36

Podobnie jak w poprzednich latach tak i tym razem najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Michna.

DSC8384

W miniony weekend zakończyła się III edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kartuz.
W tym sezonie do rywalizacji stanęło 12 zawodników, którzy od połowy czerwca rywalizowali ze sobą na obiekcie kompleksu „Moje Boisko - Orlik 2012" w Grzybnie .

DSC8373

DSC8376

DSC8359

W pierwszej fazie rozgrywek mecze odbywały się w dwóch grupach po sześciu zawodników. Do drugiej rundy, w której obowiązywał system play-off, awansowało czterech najlepszych zawodników z obu grup.

DSC8360

DSC8368

W wyniku przeprowadzonych kolejnych spotkań pary półfinałowe utworzyli Marcel Puchalski i Paweł Michna oraz Jerzy Sieciechowski i Janusz Chmurzyński.W pierwszym półfinale lepszym zawodnikiem okazał się Paweł Michna, który pokonał przeciwnika 6-0, 6-3. W drugim spotkaniu Janusz Chmurzyński pokonał rywala 6-4,6-2.Tak jak w poprzednich latach, tak i tym razem, o miano najlepszego zawodnika w najważniejszym meczu zmierzyli się Paweł Michna i Janusz Chmurzyński. Ponownie najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Paweł Michna, który pokonał Janusza Chmurzyńskiego 6-1; 6-2;

DSC8365

Trzecie miejsce zajął Marcel Puchalski, który w małym finale pokonał Jerzego Sieciechowskiego 6-3; 6-2;