Informacja dotycząca jesiennych rozgrywek KHLPN.
piątek, 03 lipca 2015 11:08

logo khlpn male
W związku z pytaniami dotyczącymi startu kolejnej edycji Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej informujemy, że rozpoczęcie rozgrywek zaplanowane jest na drugą połowę listopada.

 

Dokładny termin dzisiaj nie jest jeszcze znany, a uzależniony jest on od zakończenia jesiennych rozgrywek organizowanych przez Pomorski ZPN.

Dzisiaj też nie wiemy jak będzie wyglądała nasza liga w nadchodzącym sezonie. Ile będzie chętnych zespołów, czy znajdą się ambitne drużyny, które będą chciały rywalizować na najwyższym poziomie tzn. w Futsal Superlidze? Czy może trzeba będzie połączyć rozgrywki w jedną całość ? Odpowiedź na te pytania poznamy pewnie dopiero pod koniec września. Większego wpływu na to nie mamy. Też nie chcemy nikogo namawiać na siłę. Wiemy tylko, że jako organizatorzy nadal chcemy aby poziom organizacyjny pozostał na takim samym poziomie jaki był w ostatnich latach.

Jednoczesnie informujemy, że w ramach KHLPN rozważamy organizację ligi dla Oldbojów (40+), która mogłaby wystartować wcześniej niż zasadnicza część rozgrywek. Jej harmonogram byłby luźny, czyli nie koniecznie co tydzień, ale tak aby zakończył się jednocześnie z rozgrywkami zasadniczymi. Czy ten pomysł zostanie zrealizowany zależy przede wszystkim od ilości chętnych drużyn - minimum 8. Jeśli będą chętni to na początku października chcielibyśmy spotkać się z zainteresowanymi kierownikami drużyn aby omówic sprawy organizacyjne.