Ostatnia kolejka KHLPN.
piątek, 20 lutego 2015 10:58

logo khlpn male

Przed nami ostatnia kolejka XXV edycji rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, w której poznamy ostateczne rozstrzygnięcia.

Tak sie składa, że mistrzowską drużynę kartuskich rozgrywek oraz najlepszą drużynę 1 ligi poznamy dopiero podczas ostatniej kolejki. O tym kto zajmie 1 miejsce w Futsal Superlidze zadecyduje mecz pomiędzy Markbudem Grzybno i Armako Kartuzy. Zwycięstwo zespołu z Grzybna gwarantuje tej drużynie końcowy sukces w rozgrywkach. Niestety nie mają na to już wpływu zawodnicy Elusa Kartuzy, którzy na chwilę obecną  z przewagą 2 punktów zajmują 1 miejsce w tabeli, ale w niedzielę mają przymusową pauzę.

W pozostałych spotkaniach Futsal Superligi zmierzą się zespoły Wodomexu Bojano z Zbrójstal/Ekspertem Kartuzy oraz HP Kartuzy z Futsal&Beach Soccer Team Kolbudy.

O tym, która z drużyn okaże się najlepszą w stawce zespołów grających na zapleczu Futsal Superligi dowiemy się oglądając bezpośredni mecz zainteresowanych zespołów. O 1 miejsce w zmierzą się zespoły Kwiaciarni Zaremba Kartuzy oraz Syldar Kiełpino. Kwiaciarni do zajęcia 1 miejsca wystarczy remis. Syldar musi to spotkanie wygrać. Druga parę tej grupy tworzy Kostbet Miszewko i Klejna Dachy Sierakowice, która zapewniła juz sobie 3 miejsce w tabeli.

W grupie drużyn grających o miejsca 6-10 zmierzą się drużyny Auto części "Seba" Kartuzy i Elwoz Szklana oraz Markbud II grzybno z Gaz Romem.

Niektóre z tych spotkań mogą wpłynąć na ogólną klasyfikacja końcową, a ta będzie miała wpływ na układ par w turnieju o Puchar Ligi, który odbedzie się na zakończenie rozgrywek 1 marca 2015.