KHLPN. Po raz 13 w tym sezonie.
czwartek, 05 lutego 2015 21:21

logo khlpn male

Przed nami 13 przedostatnia kolejka rozgrywek Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na tytuł mistrza rozgrywek szanse mają już tylko dwie drużyny: Elus Kartuzy oraz Markbud Grzybno.

 

Najciekawszym spotkaniem w tej kolejce powinien być mecz pomiędzy trzecim w tabeli Wodomexem Bojano, a Elusem Kartuzy. Wszystko jednak zależy od tego, w jakich składach wystąpią obie ekipy. Wiemy napewno, że drużynie Elusa zabraknie najskuteczniejszego zawodnika rozgrywek - Mateusza Łuczaka oraz Karola Damiana, pauzujących za kartki.

Na emocje możemy również liczyć w meczu Zbrójstal/Ekspert Kartuzy – Markbud Grzybno. Chociaż zespół Zbrójstalu w tym sezonie nie prezentuje tak wysokiej formy jak w ubiegłym roku to napewno nie zabraknie tej drużynie woli walki o kolejne ligowe punkty. W tej kolejce zmierzą się też drużyny zajmujące dwie ostatnie pozycje w tabeli. Faworytem jest Armako Kartuzy, ale rywal HP Kartuzy też będzie się starał o kolejne punkty.

W I lidze w grupie walczącej o miejsca 1-5 przymusową pauzę odbywa Kwiaciarnia. Szansę na awans na pozycję lidera będzie miał Syldar Kiełpino, który podejmuje trzecią w tabeli Klejnę Dachy Sierakowice. Powinien to być ciekawy mecz, ponieważ obie drużyny preferują otwartą grę. Drugą parę tworzą FotoPuzdrowski Kartuzy oraz Kostbet Miszewo. W grupie drużyn grających o miejsca 6-10 Elwoz Szklana zmierzy się z Markbud II Grzybno, a Tec4you Gdańsk zmierzy się z Auto Części Seba Kartuzy.