Rozegrano V kolejkę KALPS
niedziela, 26 lutego 2012 07:52
volleyball33

V kolejkę rozpoczął mecz pomiędzy drużynami BAT Sierakowice i UKS Orzeł Kartuzy.

Pierwszy set wyrównany z przewagą w końcówce zespołu BAT, drugi to przewaga około pięciu punktów od początku do końca drużyny UKS Orzeł 9:18,16:23 i 19:25. Trzeci set rozpoczął się od mocnego otwarcia drużyny BAT 5:0 , którego nie oddała do końca seta pomimo pogoni drużyny UKS Orzeł Kartuzy. W następnych dwóch meczach dwie łatwe wygrane drużyny Powersystem Kartuzy i zdobyte 23 punkty w 8 meczach. Mecz nr.6 to walka sąsiadujących w tabeli drużyn UKS Klukowa Huta i SPP Pępowo. Po nadspodziewanie łatwych wygranych w dwóch meczach zespół UKS Klukowa Huta powiększył przewagę nad SPP Pępowo do trzech punktów i ma coraz większe szanse na II miejsce w końcowej klasyfikacji. Pierwszą podwójną wygraną może pochwalić się także drużyna TRAF Kartuzy , który mecze z Gryfem Goręczyno i Sokołem Kartuzy wygrał po 2:0 i zainkasował sześć punktów. Po tych wygranych Traf zrównał się punktami z Sokołem Kartuzy i awansował na VII miejsce w tabeli. V kolejką KALPS zakończyła I rundę rozgrywek.

Następna kolejka rozegrana zostanie 03.03.2012R od godziny 10.00 Do godziny 19.00

Wyniki V kolejki Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegranej 25.02.2012R:

• BAT SIERAKOWICE                - UKS ORZEŁ KARTUZY            2:1 (25:22,19:25,15:13)
  • UKS ORZEŁ KARTUZY             - POWERSYSTEM KARTUZY     0:2 ( 18:25,15:25)
  • POWERSYSTEM KARTUZY      - BAT SIERAKOWICE               2:0 (25:21,25:21)
  • AMATOR GRZYBNO               - UKS KLUKOWA HUTA            0:2 (19:25,16:25)
  • UKS KLUKOWA HUTA            - SPP PĘPOWO                       2:0 ( 25:18,25:16)
  • SPP PĘPOWO                       - AMATOR GRZYBNO               2:0 ( 25:17,25:12)
  • TRAF KARTUZY                    - GRYF GORĘCZYNO                2:0 ( 25:16,25:17)
  • GRYF GORĘCZYNO                - SOKÓŁ KARTUZY                  0:2 ( 12:25,23:25)
  • SOKÓŁ KARTUZY                   - TRAF KARTUZY                   0:2 ( 21:25,22:25)