IV kolejka KALPS
wtorek, 21 lutego 2012 14:43
volleyball33

Za nami IV kolejka Kartuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

IV kolejka rozpoczęła się od meczu drużyny UKS Klukowa Huta walczącej o podium w tegorocznych rozgrywkach z zespołem Sokół Kartuzy. Pierwszy set wyrównany z podwójnym błędem serwisowym w samej końcówce seta zawodników Sokół Kartuzy i przegrana 23:25. II set bez historii, wygrana UKS Klukowa Huta nie podlegała dyskusji. Po wygranej UKS Klukowa Huta z najsłabszą drużyną ligi Gryfem Goręczyno mógł sobie dopisać 6 punktów za wygrane w IV kolejce. Mecz nr.4 pomiędzy zespołami BAT Sierakowice i SPP Pępowo był najciekawszym widowiskiem kolejki. Młody zespół BAT Sierakowice grał w I secie bardzo dobrze i miał przez cały set lekką przewagę 12:10,18:16,22:19. Końcówka seta okazała się szczęśliwa dla SPP Pępowo, które przy stanie 23: 23 zdobyło ostatnie dwa punkty i prowadziło w meczu 1:0. W drugim secie zawodnicy BAT Sierakowice zagrali jeszcze lepiej we wszystkich elementach, bardzo dobrze grali w polu oraz skutecznie blokowali najlepszego atakującego SPP Pępowo. Wyniki tego seta świadczą o zdecydowanej przewadze BAT Sierakowice 13:6,15:8,19:9 25:15. W secie trzecim żadna z drużyn nie odpuszczała, a wynik remisowy utrzymywał się do stanu 15:15. Ostatnie dwie piłki na przewagi wygrała drużyna SPP Pępowo i cały mecz 2:1. Podobnie ciekawie zapowiadał się następny mecz, pomiędzy PIDM Kunikowski Przodkowo i SPP Pępowo. PIDM Kunikowski po ostatnich słabszych występach, rozegrał dobre spotkanie i pokonał SPP Pępowo w stosunku 2:0. Obydwa sety toczyły się przy lekkiej przewadze drużyny PIDM Kunikowski Przodkowo, w której dwoił się i troił kapitan zespołu Karol Treder. Po tym meczu PIDM Kunikowski Przodkowo musiał mocno się napracować, aby pokonać drużynę BAT Sierakowice 2: 0 i zainkasować 6 punktów za starty w IV kolejce. W pozostałych spotkaniach wygrywali faworyci, odnotować należy drugie zwycięstwo w lidze zespołu TRAF Kartuzy i brak zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach zespołu GRYF Goręczyno.

Następna kolejka rozegrana zostanie 25.02.2012R od godziny 10.00 Do godziny 19.00

Wyniki IV kolejki Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegranej 18.02.2012R:

1. SOKÓŁ KARTUZY                    -   UKS KLUKOWA HUTA         0:2 (23:25,16:25)
  2. GRYF GORĘCZYNO                  -     SOKÓŁ KARTUZY                 0:2 ( 19:25,19:25)
  3. UKS KLUKOWA HUTA              -     GRYF GORĘCZYNO             2:0 (25:8,25:14)
  4. BAT SIERAKOWICE                  -     SPP PĘPOWO                     1 :2 (23:25,25:15,15:17)
  5. SPP PĘPOWO                         -     PIDM KUNIKOWSKI           0:2 ( 23:25,16:25)
  6. PIDM KUNIKOWSKI                  -   BAT SIERAKOWICE              2:0 ( 25:22,25:22)
  7. AMATOR GRZYBNO                  -   UKS ORZEŁ KARTUZY           0:2 ( 16:25,18:25)
  8. UKS ORZEŁ KARTUZY               -   TRAF KARTUZY                     2:1 ( 25:21,15:25,15:6)
  9. TRAF KARTUZY                       -   AMATOR GRZYBNO           2:0 ( 25:14,25:18)