KALPS rozegrała 3 kolejkę.
poniedziałek, 13 lutego 2012 13:59
volleyball33

Kartuska Amatorska Liga Piłki Siatkowej w dniu 11.02.2012r rozegrała III kolejkę. W meczu otwarcia UKS Orzeł Kartuzy stracił jeden punkt z Sokołem Kartuzy przegrywając II seta 25:22.

W pozostałych dwóch setach miał wyraźną przewagę o czym świadczy punktacja poszczególnych setów. W meczu drugim i trzecim zdecydowanie pokonał swoich przeciwników Powersystem Kartuzy , który utrzymał 3 punktową przewagę nad drugim zespołem w tabeli SPP Pępowo. Niespodziankę zanotowano w meczu nr.4, pomiędzy zespołami UKS Klukowa Huta i PIDM Kunikowski Przodkowo. Wyraźną wygraną 2:0 UKS Klukowa Huta potwierdził , że gra z meczu na mecz lepiej i będzie walczył o podium w końcowej klasyfikacji ligi. Następne spotkanie z drużyną TRAF Kartuzy częściowo zweryfikowało aspiracje drużyny UKS Klukowa Huta. Wygrana 2:1 zespołu TRAF Kartuzy jest jej pierwszym sukcesem w lidze od początku jej startów. Drużyna UKS Klukowa Huta przegrała mecz tracąc 2 punkty na własne życzenie. Po wysoko wygranym I secie 25:14 ,drużyna UKS Klukowa Huta w II secie dokonała kilku zmian w składzie. Mecz się wyrównał a drużyny zdobywały punkty na przemian 11:10,16:16,19:19, ostatni remis zanotowano przy stanie 22:22. Dwa decydujące punkty zdobył TRAF Kartuzy i wyrównał stan meczu na 1:1. Set trzeci potwierdził dobrą grę drużyny TRAF Kartuzy , która toczyła z UKS wyrównany pojedynek , a wynik seta był niewiadomą do samego końca spotkania 8:8,12:12,14:13 i15:13. SPP Pępowo w swoich kolejnych dwóch meczach zdobyło komplet punktów i umocniło się na drugim miejscu w tabeli. Odnotować trzeba również pierwszą wygraną drużyny Amator Grzybno w ostatnim meczu kolejki z Gryfem Goręczyno, który w sześciu dotychczas rozegranych meczach nie odniósł zwycięstwa.

Wyniki III kolejki

1. Sokół Kartuzy              - UKS Orzeł Kartuzy                1:2 (14:25,25:22,7:15)
  2. Powersystem Kartuzy   - Sokół Kartuzy                      2:0 (25:18,25:7)
  3. UKS Orzeł Kartuzy        - Powersystem Kartuzy           0:2 (11:25,23:25)
  4. UKS Klukowa Huta       - PIDM Kunikowski                 2:0 ( 25:16,25:17)
  5. PIDM Kunikowski        – TRAF Kartuzy                      2:0 ( 25:20,25:18)
  6. TRAF Kartuzy              - UKS Klukowa Huta              2:1 (14:25,25:23,15:13)
  7. SPP Pępowo               - GRYF Goręczyno                 2:0 ( 25:16,25:21)
  8. AMATOR Grzybno        - SPP Pępowo                      0:2 (20:25,21:25)
  9. GRYF Goręczyno          - AMATOR Grzybno               0:2 (20:25,21:25)