2 Kolejka KHLPN - w telegraficznym skrócie.
niedziela, 28 listopada 2010 21:40

khlpn_21Za nami 2 kolejka KHLPN. Działo się naprawdę wiele. W kilku zdaniach przedstawiamy ostatnie wydarzenia.

W superlidze po 2 kolejce na pierwszym miejscu z kompletem punktów znajduje się Graham Sierakowice.  Tuż za nim z dorobkiem 4 punktów znajdują się Drink Team Kolbudy oraz Mściwoj Kartuzy. Każde  spotkanie w Superlidze przynosi wiele emocji. Poziom poszczególnych drużyn jest bardzo wyrównany dzięki czemu o zwycięstwie w meczach decydują szczegóły.

Bardzo ciekawe było spotkanie pomiędzy Grahamem Sierakowice a Maniarą Gdańsk. Graham pokonał rywala po dobrym, szybkim  meczu 2-4. Pierwszą wygraną odnósł Tombud, który pokonał Absolventa Gdańsk 6-3 Jednak to nie było łatwe zwycięstwo. Tombud swoja przewagę udokumentował dopiero w ostatnich 3 minutach. Podobnie było w meczu Elus Kartuzy – Jan Tynk Żukowo. Pierwsza połowa tego meczu to prowadzenie ekipy z Żukowa 2-0. Elus jednak na początku drugiej połowy zdołał z nawiązką odrobić straty i ostatecznie wygrał 5-3. Punktami podzieliły się zespoły Mściwoj Kartuzy i Drink Team Kolbudy. Ten mecz zakończył się wynikiem 3-3.

W II lidze gr A na czele Drink Team II Kolbudy i Syldar Kiełpino. Ta druga ekipa zwycięstwo zapewniła sobie w ostatnich 10 sekundach meczu pokonując w zaciętym spotkaniu rywala zza miedzy Drink Somonino 2-1. Natomiast Drink Team II Kolbudy pokonał waleczny Iuvenes Kartuzy 3-1. W innym meczu tej grupy  Młody Mściwoj uległ drużynie Elwoz Szklana 3-5. Elwoz do meczu przystąpił w optymalnym składzie co miało przełożenie na przebieg spotkania. Zacięty był także mecz TVT Teletronik Kartuzy  - Leżno. O jedna bramkę lepsi okazali się piłkarze TVT i to oni zanotowali pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

W grupie B II ligi czarnym koniem na razie jest Klejna Dachy Sierakowice. Ten młody zespół pokonał 4-1 doswidczony Kostbet 4-1 i lideruje w tabeli. Tuz za nim znajduje się Zbrójstal, który po zaciętym meczu pokonał Kwiaciarnię Zaremba 2-1. W innych meczach tej grupy Zarex wysoko pokonał 4ML Budowa Kartuzy 8-1 a Maximus Żukowo zwyciężył Timret Piekło Dolne 6-2