Inaugracja sezonu.
niedziela, 14 listopada 2010 20:25
Tombud Za nami inauguracja rozgrywek 21 edycji KHLPN. W meczu otwarcia Tombud Kartuzy spotkał się z "Gwiazdami" Superligi. Chociaż wynik meczu 5-1 dla Tombudu wskazuje, że było to jednostronne widowsko to jednak emocji naprwdę nie zabrakło. Do przerwy kibice nie zobaczyli żadnej bramki choć okazji ku temu nie brakowało.

Tombud Kartuzy

All_Stars
Co chwilę pod jedną lub drugą bramką dochodziło do groźnych sytuacji jednak skuteczna obrona bramkarzy, brak precyzji a momentami piłkarskiego szczęścia powodował, że na tablicy wyników wciąż widniał rezultat 0-0. Pierwsza bramka meczu padła dopiero w 28 minucie po strzale zawodnika Tombudu Kartuzy Mateusza Cymana. Był to przełomowy moment meczu. Od tej pory zawodnicy "Gwiazd" musieli gonić wynik co skutkowało zmniejszoną uwagą w grze obronnej. Tymczasem Tombud odzyskał skuteczność. Na liste strzelców wpisywali się kolejno Adrian Klimowicz, Dawid Papina, Michał Papina oraz ponownie Mateusz Cyman. Honorowe trafienie w samej końcówce meczu dla "Gwiazd" uzyskał Marcin Dampc.