Relacja z ostatniej kolejki.
niedziela, 15 lutego 2009 09:16

Trwa ostatnia kolejka KHLPN, po której zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w I i II lidze.

Elus Kartuzy Mistrzem !!!

W ostatniej kolejce Elus zdecydowanie pokonał Kominiarza Żukowo 8-0 tym samym zapewnił sobie I miejsce w tabeli I ligi. Gratulujemy ! Tombud Elewacje Kartuzy pokonał Mściwoja Kartuzy 3-1. W meczu, który decydował o 3 miejscu w tabeli I ligi Grunke Somonino pokonał Architraw Łapalice 4-2. Wynik ten dał ekipie z Somonina właśnie 3 miejsce.

W meczu II ligi Kostbet Fam Borowo pokonał Big Stars Ostrzyce 5-2. Zbrójstal kartuzy - Elwoz Szklana. Zawodnicy Zbrójstalu nie mająć rezerwowych gładko przegrali z Elwozem 0-5.W bardzo zaciętym meczu Bucik Kartuzy pokonał zespół TVK Teletronik Kartuzy 6-5. Wynik meczu na 15 sec przed koncem ustalił Wojciech Groth. Blisko zdobycia pierwszych punktów był Iuvenes Kartuzy, który podejmował Sombud Somonino. Wynik do przerwy 1-1dawał taką nadzieje jednak w drugiej połowie Sombud zdołał przechylić szalę na swoją stronę i ostatecznie wygra mecz 5-3.

W ostatnim meczu I ligi Metal Serwis Wandtke pokonał drużynę AGD RTV Zarex Kartuzy 8-4.

Kwiaciarnia Zaremba po zacietym meczu zremisowała z Kaszubem 2-2. Mecz Drink Team Kolbudy - Karud Kiełpino, który decydował o tym kto zajmie I miejsce w tabeli II był najciekawszym jakie rozegrano dzisiejszego dnia. Po bardzo zaciętym meczu wygrał Karud 2-0. W ostatnim meczu Goka Skrzeszewo pokonała Amigo Kiełpino.

Zakończenie rozgrywek odbędzie się w najbliższą niedzielę. Od godziny 11.00 będą się odbywały mecze w ramach tradycyjnego "Turnieju Prawdy". Ok godziny 15.40 rozpocznie się ceremonia zakończenia XIX edycji KHLPN. ZAPRASZAMY.