WYNIKI NA ŻYWO !!!
wtorek, 03 lutego 2009 14:07

Rozpoczęła się przedostania kolejka XIX edycji KHLPN.

Pierwszy mecz II ligi to pojedynek pomiędzy Sombudem a Goką. Obie drużyny grają bez zawodników rezerwowych. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu ze Skrzeszewa 7-3 co należy zaliczyć do niespodzianki. W kolejnym meczu grają ekipy Zbrójstalu i Karudu. Jest to ważne spotkanie dla końcowego układu tabeli II ligi, co widać po przebiegu spotkania ...

Zbrójstal bardzo się starał i zagrał dobry mecz jednak było to za mało aby wygrać z Karudem, który udowodnił, że jak najbardziej należy mu się jedno z czołowych miejsc w tabeli II ligi. Które to będzie miejsce dowiemy się za tydzień bowiem w bezpośrednim pojedynku o I miejsce w tabeli II ligi zagrają z Drink Team Kolbudy.  Nie odbył się niestety kolejny mecz Kaszub Kartuzy - Big stars Ostrzyce. Zespól z Kartuz nie stawił się na zawody. Tymczasem przed nami kolejny ciekawy mecz II ligi. Wspomniany przed chwilą Drink Team podejmuje nieobliczalny zespół Kwiaciarnia Zaremba. Zespół z Kolbud przystąpił do meczu skoncentrowany co ma przełożenie na przebieg meczu. Wynik do przerwy 3-0 dla Drink Team. Druga połowa to kontrolowanie gry i wyniku przez zespół z Kolbud. Mecz zakończył się wynikiem 4-0. Tym samym Drink oraz Karud wywalczyły sobie awans do I ligi w sezonie 2009-2010 GRATULUJEMY ! Amigo Tartak Kiełpino gra z sąsiadem w tabeli Elwozem Szklana. W tym meczu górą jest doświadczenie. Zespół ze Szkalnej pewnie wygrywa 7-2. A na parkiecie pojawiają się zespoły I ligi. Elus Kartuzy podejmuje AGD RTV ZAREX Kartuzy. Lider tabeli nie ma zamiaru tracić punktów i wysoko prowadzi do przerwy 5-0 a cały mecz zakończył sie wynikiem 7-1. Architraw Łapalice Podejmuje Tombud Elewacje Kartuzy. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem 3-0 dla Tombudu. Po przerwie Architraw ostro zabrał sie do odrabiania strat. W krótkim odstępie czasu strzelił 3 bramki wyrównując stan meczu. Jednak końcówka ponownie należała do zawodników Tombudu, którzy strzelili 2 bramki i wygrali całe spotkanie 5-3. Mściwoj Kartuzy - Metal Serwis Wandtke. Wicelider tabeli I ligi do przerwy wygrywa 3-0.  Metal Serwis Wandtke gra bardzo ambitnie jednak jest to za mało aby odebrać zwycięstwo  Mściwojowi. Końcowy wynik 5-0. Kominiarz Żukowo - Grunke Somonino to zdecydowanie najlepszy mecz tego dnia. Szybkie akcje, dużo bramek i spięć podbramkowych rozgrzało kibiców "do czerwoności". Sześć bramek w meczu strzelił J. Przybyszewski jednak tej najważniejszej, dającej zwycięstwo nie udało się. A okzaja ku temu była ogromna ponieważ na 20 sec. przed końcem meczu właśnie ten super strzelec wykonywał rzut wolny bezpośredni i... trwafił w słupek. Dwa ostatnie mecze kolejki to spotkania II ligi. Kostbet-Fam Borowo zwyciężając 6-3 TVK Teletronik K-zy zapewnił sobie III miejsce w tabeli II ligi a Bucik Kartuzy pokonał  Iuvnes Kartuzy 4-0.

Za tydzień ostania kolejka XIX edycji KHLPN podczas, której poznamy ostanie niewiadome. Jej zapowiedź znajdziecie wkrótce na naszej stronie.