Przywitanie Nowego Roku
czwartek, 01 stycznia 2009 18:48
Punktualnie o godzinie 12.00 na płycie stadionu GKS Cartusia stanęły na przeciwko siebie zespoły Cartusii, w której składzie wystąpili dawni piłkarze klubu, kibice i sympatycy ze Zdzisławem Niklasem - Prezesem klubu na czele oraz członkowie Kaszubskiego Stowarzyszenia Sportowego Sokół Kartuzy, którzy w ten sposób chcieli przywitać Nowy Rok.
Ładna słoneczna pogoda i niewielki mróz spowodowały, że pomimo trudów sylwestrowej nocy zawodnicy żwawo poruszali się po biosku. Pierwszą bramkę w meczu tym samym w nowym roku strzelił dla KSS Waldemar Kluge. Choć mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla Sokoła to w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy Cartusii dlatego należy uznać, że końcowym sprawiedliwym wynikiem jest remis.
 
 
Przygotowania do startu VII edycji KALPS
poniedziałek, 22 grudnia 2008 19:55
Trwają intensywne przygotowania do startu VII edycji KARTUSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI  PIŁKI SIATKOWEJ sezon 2009. Szczegóły dotyczące rozgrywek, regulamin oraz komunikaty dostępne są w dziale "aktualności".
 
VI kolejka KHLPN
niedziela, 21 grudnia 2008 13:15

Pomimo zbliżających się świąt piłkarze biorący udział w XIX edycji KHLPN nie rozdają prezentów. Ostatnia kolejka przed świętami obfitowała w niespodzianki. Zbrójstal Kartuzy, który jak dotąd nie stracił punktów właśnie dzisiaj uczynił to po raz pierwszy. Zremisował z Bucikiem Kartuzy 2-2. Sombud Somonino po walce wygrał z Elwozem Szklana 4-3. W równie ciekawym meczu Kostbet Fam Borowo uległ Drink Team Kolbudy 4-6 natomiast Karud Kiełpino pokonał Gokę Skrzeszewo 8-4. W meczu I ligi Grunke Somonino nie dał szans Kominiarzowi Żukowo wygrywając aż 12-2 ! Skutecznością popisał się lider klasyfikacji strzelców J. Przybyszewski, który strzelił 6 bramek.

 

 

Więcej…
 
Czekamy na bramkę nr 500
wtorek, 16 grudnia 2008 18:25

Z przyjemnością informujemy, iż sponsor rozgrywek Robert Włodzimierski - Restauracja Americana ufundował dwuosobowe zaproszenie na obiad (menu do wyboru) dla zawodnika, który strzeli bramkę nr 500. Biorąc pod uwagę fakt, że podczas kolejki pada średnio 85 bramek spodziewamy się że nastąpi to podczas 6 kolejki. 

Życzymy powodzenia !

 
V kolejka KHLPN
poniedziałek, 15 grudnia 2008 16:00

W piątej kolejce KHLPN na pierwszy plan wysunął się mecz pomiędzy Architrawem Łapalice a Elusem Kartuzy. Oba zespoły do  tego spotkania przystępowały dorobkiem 10 pkt.  Kibice zastanawiali się co pokaże drużyna Elusa osłabiona brakiem Mateusza Pytki i Marcina Kolki ? Czy Architraw wykorzysta szansę na objęcie fotela lidera ?
Początek meczu pokazał, że kartuzianie wcale nie zamierzają się bronić. Jednak pierwszą bramkę w 10 minucie strzelił Architraw po bramce Morawskiego. Wydawało się, że ta bramka może ustawić mecz. Tak się jednak nie stało. Elus uparcie dążył do wyrównania a udało się to w 15 min. po bramce Formeli. Początek drugiej połowy to kolejne 2 bramki Cymana i było już 3-1 dla Elusa. Architraw starał się za wszelką cenę doprowadzić do remisu. W ich poczynania zaczęła wkradać się nerwowość a gdy ich bramkarz otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko wydawało się że jest po meczu. Wówczas pięknym strzałem z okolicy środka boiska popisał się Kostka. Piłka odbijając od poprzeczki wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza. Architraw jednak musiał uznać wyższość ekipy z Kartuz a Elus udowodnił, że pierwsze miejsce w tabeli to nie przypadek.     

 

Więcej…
 
IV kolejka KHLPN
poniedziałek, 08 grudnia 2008 02:39

Kolejna niedziela z kartuską halówką. Za nami czwarta kolejka, która była nie mniej ciekawa niż poprzednie.

W pierwszej lidze najciekawszym okazał się kolejny mecz ekipy Mściwoj Kartuzy, który w ostatnich sekundach wywalczył cenny remis z Elusem Kartuzy 3:3. Mściwoj w swej ostatniej akcji wycofał bramkarza i pięcioma piłkarzami zaatakował bramkę rywala. Wynikiem tego był plasowany strzał, który oddał Klaman Michał. 

Więcej…
 
Elus samodzielnym liderem
poniedziałek, 01 grudnia 2008 16:53

Za nami III kolejka. Jak dotąd najciekawsza, która przyniosła nam kilka niespodzianek. Pokazała również, że aby wygrać mecz zespół musi być maksymalnie skoncentrowany.
Już pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami AGD RTV Zarex Kartuzy i Architrawem Łapalice przyniósł ogromną niespodziankę.  

Więcej…
 
Zapowiedź III kolejki KHLPN
wtorek, 25 listopada 2008 14:28
Zapowiedź III kolejki Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej kolejki znajduje się w dziale aktualności.
 
II kolejka rozgrywek KHLPN
wtorek, 25 listopada 2008 12:11

Sporo emocji dostarczyła kibicom II kolejka KHLPN.

W I lidze zacięte mecze stoczyły zespoły Elusa Kartuzy i Tombudu Kartuzy.

Pierwsza część meczu była bardzo wyrównana i zacięta zakończona prowadzeniem Elusa 2-1. Rozsądnie prowadzony zespół (pod nieobecność kierownika tym razem z ławki rezerwowych drużyną kierował sponsor zespołu) w drugiej połowie dołożył kolejne bramki i osiągając przewagę kontrolował grę do końca meczu wygrywając 5-3.

Kolejnym bardzo zaciętym meczem było spotkanie pomiędzy Architrawem Łapalice a Kominiarzem Żukowo. Po wyrównanym i emocjonującym meczu komplet punktów zdobył Architraw, który dzięki trafieniu Arkadiusza Kordyla na minutę przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo 5-4. Jednak na słowa uznania zasługuje zespół z Żukowa, który po raz kolejny pokazał że wie jak gra się w piłkę.

Więcej…
 
I Kolejka KHLPN
niedziela, 16 listopada 2008 22:07

Inauguracja XIX edycji amatorskiej KHLPN sezonu 2008/09 r. za nami.
Bardzo dobrze przygotowane drużyny do sezonu zarówno sportowo jak i organizacyjnie, z niewielkimi roszadami w składach pokazały kibicom dobry i emocjonujący futsal.

Więcej…
 
Rozpoczynamy rozgrywki XIX edycji KHLPN
wtorek, 11 listopada 2008 06:44

            W najbliższą niedzielę 16 listopada w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Piłsudskiego 10 zainaugurują rozgrywki

XIX edycji KARTUSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ.

W tym sezonie swój udział potwierdziły 22 zespoły.

Tegoroczne rozgrywki zapowiadają się nam ciekawie. Wszystko wskazuje na to że zarówno I jak i II liga będzie bardzo wyrównana.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie dla kibiców prowadzona będzie zabawa polegająca na typowaniu wyników poszczególnych spotkań KHLPN.

Uproszczone zostały procedury oddawania swoich typów.

ZAPRASZAMY.

 
Więcej artykułów…


Strona 62 z 63

III edycję KALPN-6 wspierają:

logokzyumale

Patron medialny:

snk

 Wsparcie: 

 zbrojstal male

logo atut male