KHLPN - Emocje i zacięta rywalizacja.
niedziela, 25 stycznia 2009 21:19

Za nami kolejne spotkania w rozgrywkach XIX edycji KHLPN. Do zakończenia rozgrywek pozostały już tylko trzy kolejki a zwycięzców nadal trudno wskazać. Zarówno w I jak i II lidze trwa zacięta rywalizacja, która wydaje się będzie miała miejsce do ostatniej kolejki.

Więcej…
 
Weekend z kartuską halówką.
poniedziałek, 19 stycznia 2009 21:40

W miniony weekend zawodnicy I ligi rozegrali dwie pełne kolejki. Komplet punktów zdobyły zespoły Architrawu Łapalice oraz Mściwoj Kartuzy.  Ci pierwsi dzięki temu  ponownie włączyli się do gry o czołowe miejsca w tabeli . Natomiast Mściwoj po niezbyt udanym początku rozgrywek „odrobił lekcje” i pewnie wygrywa kolejne spotkania, stając się jednym z głównych faworytów do 1 miejsca.

Więcej…
 
Siatkarze rozegrali II kolejkę.
poniedziałek, 19 stycznia 2009 15:16

W dniu 17.01.2009r. rozegrano niepełną kolejkę Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Więcej…
 
8 kolejka KHLPN
poniedziałek, 12 stycznia 2009 16:24

Za nami ósma kolejka KHLPN. Rozgrywki wchodzą w decydujący etap. Drużyny mają świadomość, że straty poniesione w najbliższych kolejkach mogą być już nie do odrobienia. Ma to oczywiście przełożenie na przebieg poszczególnych spotkań.

Więcej…
 
I koleja KALPS za nami.
poniedziałek, 12 stycznia 2009 14:24

W dniu 10.01.2009r rozpoczęła rozgrywki ligowe Kartuska Amatorska Liga Piłki Siatkowej –sezon 2009. W VII edycji tych rozgrywek ostatecznie wystartowało 10 drużyn męskich z powiatu kartuskiego i kościerskiego. Z drużyn, które biorą udział w tegorocznych rozgrywkach jest dwukrotny mistrz POWERSYSTEM Kartuzy , wicemistrz PIDM Kunikowski Przodkowo a także mistrz kościerskiej ligi drużyna DWS Kościerzyna.

Więcej…
 
Inauguracja rozgrywek VII edycji KALPS
środa, 07 stycznia 2009 12:48

Znamy zestaw par I i II kolejki Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, która zainauguruje rozgrywki w najbliższą sobotę. W tym sezonie wystartuje aż 10 zespołów. Po raz pierwszy na parkiecie hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Kartuzach zobaczymy ekipę DWS Kościerzyna. Wszystkim zespołom życzymy wiele emocji i wrażeń sportowych.

Więcej…
 
II runda Pucharu Polski w Futsalu w Kartuzach !
wtorek, 06 stycznia 2009 18:14

Miło nam poinformować, że w najblizszą sobotę tj. 10.01.2009 o godzinie 20.00 w hali sportowo-widowiskowej przy Gimnazjum nr 1 w Kartuzach odbędzie się mecz II rundy Pucharu Polski w Futsalu pomiędzy:

Auto Complex Przodkowo   - Red Devils Chojnice

Zespół z Chojnic to ścisła czołówka krajowego futsalu. Obecnie zajmuje 11 pozycję w ekstraklasie.

W imieniu zawodników i kierownictwa drużyny Auto Complex Przodkowo zapraszamy na mecz. 

 
VII kolejka - kolejką niespodzianek.
wtorek, 06 stycznia 2009 17:17

 Za nami półmetek rozgrywek w tabeli I ligi lider Elus Kartuzy ma tylko 4 pkt przewagi nad 6 Tombudem! Podobna sytuacja również w II lidze gdzie pomiędzy 1 i 6 zespołem są również tylko 4 pkt różnicy.

Więcej…
 
Przywitanie Nowego Roku
czwartek, 01 stycznia 2009 18:48
Punktualnie o godzinie 12.00 na płycie stadionu GKS Cartusia stanęły na przeciwko siebie zespoły Cartusii, w której składzie wystąpili dawni piłkarze klubu, kibice i sympatycy ze Zdzisławem Niklasem - Prezesem klubu na czele oraz członkowie Kaszubskiego Stowarzyszenia Sportowego Sokół Kartuzy, którzy w ten sposób chcieli przywitać Nowy Rok.
Ładna słoneczna pogoda i niewielki mróz spowodowały, że pomimo trudów sylwestrowej nocy zawodnicy żwawo poruszali się po biosku. Pierwszą bramkę w meczu tym samym w nowym roku strzelił dla KSS Waldemar Kluge. Choć mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla Sokoła to w rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy Cartusii dlatego należy uznać, że końcowym sprawiedliwym wynikiem jest remis.
 
 
Przygotowania do startu VII edycji KALPS
poniedziałek, 22 grudnia 2008 19:55
Trwają intensywne przygotowania do startu VII edycji KARTUSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI  PIŁKI SIATKOWEJ sezon 2009. Szczegóły dotyczące rozgrywek, regulamin oraz komunikaty dostępne są w dziale "aktualności".
 
VI kolejka KHLPN
niedziela, 21 grudnia 2008 13:15

Pomimo zbliżających się świąt piłkarze biorący udział w XIX edycji KHLPN nie rozdają prezentów. Ostatnia kolejka przed świętami obfitowała w niespodzianki. Zbrójstal Kartuzy, który jak dotąd nie stracił punktów właśnie dzisiaj uczynił to po raz pierwszy. Zremisował z Bucikiem Kartuzy 2-2. Sombud Somonino po walce wygrał z Elwozem Szklana 4-3. W równie ciekawym meczu Kostbet Fam Borowo uległ Drink Team Kolbudy 4-6 natomiast Karud Kiełpino pokonał Gokę Skrzeszewo 8-4. W meczu I ligi Grunke Somonino nie dał szans Kominiarzowi Żukowo wygrywając aż 12-2 ! Skutecznością popisał się lider klasyfikacji strzelców J. Przybyszewski, który strzelił 6 bramek.

 

 

Więcej…
 


Strona 59 z 60

XXVIII edycję KHLPN wspierają:

logokzyumale

Patron medialny:

snk

 Sponsorzy:

 logo markbud male

 zbrojstal male

logo larseba2

 logo bemol male

 elus logo male

 Cube 03

słonce-male

logo maleZAREMBA 

 markaz.logo